Recenze-Eriniamus

Část I.

  • Vzhled a grafika: 10 - Velmi oceňujeme vlastní linearty a celkově je grafické zpracování opravdu precizní

  • Přehlednost, posloupnost a celkově pochopitelnost: 9 - Občas se nám zdá písmo až moc malé, někde se zase nachází docela dost textu, přesto jsme ale vše potřebné info našly bez potíží a tak se začlenit do tohoto světa není žádný problém.

  • Originalita: 8 - Není to první, ani poslední tRPG na téma: Draci - je ale rozhodně pěkně zpracovaná, o prvky originality a odlišnosti není ochuzena a moc aktivních tRPG s draky není.

  • Úroveň hraní (chat roomy/forum): 8 - Do nejrůznějších místností Vás pohotově pustí klikací mapka. Příspěvky jsou přehledné a minimální délka je stanovena přiměřeně (vůbec by nevadilo, kdyby byla vyšší), chválíme

  • Aktivita (jak ze strany administrátorů stránek, tak hráčů): 10 - jak již hlásí samotné stránky, kdo je online, tak je vidět, že o aktivitu stránka i po tolika letech nouzi nemá. Adminé i hráči odepisují rychle a jsou vstřícní.

  • Celkové zhodnocení, známka: 9 - Velmi povedená hra, kde se žádný milovník draků neztratí a myslíme si, že může přilákat i lidi, kteří doposud o svět těchto okřídlených stvoření nejeví až takový zájem

Část II.

Vzhled stránek můžeme vyjádřit snad jediným slovem: ÚŽASNÉ! Musíme pochválit vašeho grafika/y, ať už jde jen o samotné obrázky a linearty draků, co povětšinou byla díla určena jen pro tuto hru, ale i celkové rozložení a designování stránek. Písmo nesplývá s pozadím, barva příjemná a my jsme se mohli ponořit do hlubin dračí země Eriniämu naplno. 

O to více se nám líbilo i psaný obsah. Po zaregistrování se nám zviditelnila část potřebná jak pro registraci draka a samozřejmě pravidla, tak i podrobné vysvětlení především pro nováčky, jak to ve hře vlastně funguje. Vše pěkně vysvětleno, nikde jsme nenarazily na žádný zádrhel. Sic, možná je textu na čtení mnoho, a pro nás brejlouny trochu menší, ovšem pro ty, co milují draky, není problém si udělat půlhodinky času a přiblížit si text :). A i samotná registrace v je principu jednoduchá a lehce zvládnutelná.

Když nám adminé zviditelnily i ostatní, na stránku se mimo herních místností přidaly i vskutku zajímavé a taky vcelku tak často nevídané doplňky hry, což se nám taky moc líbilo!

A teď k samotné hře. Velice oceňujeme krásnou klikací mapku, co nás rovnou vyhodí do dané místnosti. Každá z lokací, kromě obrázku obsahovala i podrobnější popis, za to chválíme! Hráči jsou ve dne v noci aktivní a jejich příspěvky vesměs kvalitní, i když, dolní hranice by pro tak kvalitní hru nemusela být tak nízká. Když už jsme u aktivity, tak i autoři hry a správci odpovídají rychle a jsou velice příjemní.

Sečteno a podtrženo, Eriniämus je jedna z těch velmi propracovaných 'zvířecích' her, co se na CZ/SK komunitě týče, a kam nemusí zabrousit jen ten, co má rád draky...

© Všechna práva vyhrazena, pokud chcete použít nějaký text z našich stránek (základy, apod), tak nás prosím, uveďte jako zdroj!

  • google-plus-square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now