Aktuality

 

Zde naleznete důležité informace, od založení stránek po nejaktuálnější věci, co se úpravy webu, či nominací pro Top 5 týče.

Probíhající Ankety: Žádná

 

Jako malou třešničku na dortu jsme pro Vás připravily hlasování o Top 5 nejoblíbenějších her měsíce. Anketa spočívá v tom, že každý měsíc budete moct hlasovat o své nejoblíbenější hře. V anketě se objeví všechny hry, které nám jejich adminé zaslali a které také naleznete v seznamu propagovaných her, a vždy na začátku měsíce se vyhlásí pět her s nejvíce hlasy, které budou pak po další měsíc viset na Úvodní stránce, a zároveň se do hlasování přidají nové hry, které nám byly zaslány, aby nevznikly případné technické potíže.

21. 4. 2018

 

Nový začátek:

Tímto dnem se naplno pouštíme do přesunu stránek z Webnode na Wix. Důvod jsme již psali na původním webu na Webnode (a určitě se něco málo dozvíte i v článcích, které se chystají). Nyní pracujeme na přesunutí, vyřízení věcí  z minulého webu. Snažíme se, abychom mohly tento web otevřít co nejdříve a uvést náš projekt opět do provozu.

Děkujeme za trpělivost.

~Alexxiss

9. 7. 2018

 

Hotovo!

Konečně, po pár měsících jsme přidaly vše, co jsme mohly :) Pokud jsme na kohokoliv zapomněly, tak se prosím klidně připomeňte nám na mail - je možné, že se nám Vaše žádost někde zatoulala, či jsme jí mezi těmi všemi přehlédly, chyba se stane a tak nás prosím popřípadě omluvte.

 

~A&A

© Všechna práva vyhrazena, pokud chcete použít nějaký text z našich stránek (základy, apod), tak nás prosím, uveďte jako zdroj!

  • google-plus-square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now